03.05.2024 GÜNCELLEME NOTLARI

K3DEX - Game Master

K3DEX - Game Master

Administrator
03.05.2024 GÜNCELLEME NOTLARI

Pus - Cash Fiyat Zammı 3 Ay Süreyle Ertelenmiştir.

70 Quest Görevi Sıfırlandı. Tekrar Yapılabilir.
Sağ NP'ler Sıfırlandı. Sıralama Ödülleri Verildi. ( Detaylarını Yakında Ayrı Bir Konuda Paylaşacağız. )

Eventlere Giriş Sol + Sağ NP'Ye Göre Yapılacaktır.
Sağ NP'ler Sıfırlandığında Her Karakter Sağ 5K NP İle Başlayacaktır.
İlk 2 Gün Herkes Rahatça Eventlere Girebilecektir.
Diger Günler +2K SAĞ NP Artarak Eventlere Giriş Hakkı Kazanabilirsiniz.
Event Giriş Penceresinde Gerekli Olan Sol-Sağ NP'ler Görünecektir.

+2 Takı Upgrade 6 GB Karşılıgında %100 Oranda Aktif Edilmiştir.
3x +1 TAKI ve 6 GB Karşılıgında Upgrade Yapabilirsiniz.

Tüm Sunucuların Campleri Düzenlendi.
Sunucular Birleştirildi ve Kapasiteleri Arttırıldı.
Artık ARES 1-2-3-4-5 Sunucuları Hizmet Verecektir.
3-4-5 Sunucularında EMC - LFC - Eslant Haritaları İçin Tüm Campler Görseldeki Şekilde Düzenlenmiştir.

Exp Camplarında Drop Düşmeyecektir.
Exp Sunucularında %50 Coins Daha Az Gelmektedir.

Askı Sorunları Giderildi.
Optimizasyon Çalışmaları Yapıldı.
Bazı FX'ler İyileştirildi.

Bifrost Harita Bugları Fixlendi.
Delos Kale Girişlerinde TP Yapılması Engellendi.

Lunar War Etkinligi Hataları Giderilerek Aktif Edilmiştir. Yakında Tarih Verilerek Açılacaktır.
Lunar War Haritasındaki Keeper NPC'si Warder1-2 Arasındaki Bölüme Eklenmiştir.

CZ Dokuları Yenilendi.
CZ Su Material Degiştirildi.
CZ Haritası Genişletildi.
CZ Bowl Bölümü Düz Olacak Şekilde Değiştirildi.
Genişleyen bölgelere Dark Mare - Mastadon - Titan  Eklendi
Dark Mare - Titan Yaratığından Exceptional Itemler - Buss - Monster Stone - Silver Bar Düşürebilirsiniz.

Mastadon Yaratığından %40 Oranla Blood Of Glyptodont Eşyası Düşürerek NPC'Ye Premiumlu iseniz 37.5k'dan Satabilirsiniz.
Mastadon Yaratığına Ekstra Olarak %2 Oranda Buss Çeşitleri Eklenmiştir.

Bu bölgedeki monsterleri tanımanız için moblara özel cr eklendi.

JR Partyden Çıkıp Girip Drop Çalma Olaylarına Karşı Yeni Sistem Aktif Edilmiştir.
JR Eventi İçerisinde Yaratıklardan Gem Drobu Kaldırılmıştır.
Artık Oda Geçişlerinde Party Üyelerine Rastgele Bir Adet Gem Vericektir.
Aynı Durum Deva Bird Kesildiği Durum İçinde Geçerlidir.

Middle Class Itemlerin Değerinin Biraz Artması İçin EMC LFC Eslant Haritasındaki Harpy Md - Golem chitin drop %35 Düşürülmüştür.( Scroll Dropları Aynı Şekilde Bırakılmıştır.)
PK Haritalarındaki Harpy Dropları %5 Arttırılmıştır.
Felankor Glass Belt & Chitin Shield Oranları %1 Düşürülmüştür.

Iron Neck & Iron Belt Oyunumuza Eklenmiştir.

Felankor - Ultima Yaratıklarından %1-2 İhtimal İle Düşürme Şansınız Olacaktır.

CRAFT & Kırdırma Sistemi Oyunumuza Eklenmiştir.

Inventory -> Craft Buttonundan Pencereye Ulaşabilirsiniz.

Glass Belt - Iron Belt - Iron Neck Eşyalarını Belirli Bir Miktar CRAFT Voucher Toplayarak Elde Edebileceksiniz.
CRAFT Voucher Eşyaları Trade - Pazar Yapılmaktadır.

CRAFT Glass Belt - Iron Belt Voucher Elde Etmek İçin ;
+1 High Class Weapon ( Shard , Raptor , Iron Impact , Iron Bow , Mirage , Elixir Staff )
+1 Shell Armor ( Tüm Joblar )

Eşyalarını Belirli Bir Miktar Coins Vererek Craft Bölümüne Ekleyip Kırdırabilirsiniz.
Craft Voucher Düşme Oranları Açılan Pencerede Yazacaktır.
Toplu Eşya Kırdırabilirsiniz.

Eşyaların Oyun İçerisindeki Değerine Göre Reward Oranları veya İstediği Coin Aralıklarla Değişebilir.

CRAFT Iron Neck Voucher Elde Etmek İçin ;
Değerli Unique Weapon Kırdırarak %100 Oranda Craft Voucher Iron Neck Elde Edebilirsiniz.
Sherion,Lugias,Avedon,Helenid,Garp,Elysium,Holy Animor,Wrath of Erenion,Lightning Erenion,Hanguk Sword,Enion Bow,Hell Breaker,Dark Vane,Enion Bow,Dread Shield,Cold-Hearted Dagger,Eagle's Eye

Orta Seviye Değerli Unique Weapon Kırdırarak %60 Oranda Craft Voucher Iron Neck Elde Edebilirsiniz.
Glacier Erenion,Glacier Erenion,Ron's Staff,Defender of the Lord,Smite Hammer,Defender of the Lord,Spear of Murky Waters,Oasis Staff,Scorching Staff,Chaotic Staff,Stone Splitter,Syphioric

2500 Adet Glass Belt Voucher Yaptığınızda Shojin NPC'sinden %100 Oranda +0 Glass Belt İtemini Alabilirsiniz.
3500 Adet Iron Belt Voucher Yaptığınızda Shojin NPC'sinden %100 Oranda +0 Iron Belt İtemini Alabilirsiniz.
2000 Adet Iron Neck Voucher Yaptığınızda Shojin NPC'sinden %100 Oranda +0 Iron Neck İtemini Alabilirsiniz.

Craft - Kırdırma Sistemiyle Artık Oyunda Her şey değerli olacağını ve oyunumuzu renklendireceğini düşünüyoruz :)

Güncellemeleri Okuyan Herkese Teşekkürler :)

Yorumlar (25)

• KnightUnityUser63664

KnightUnityUser63664

04-05-2024 01:38

Sayın kadexs bey. +2 takı neden bu kadar erken getirdiniz. Daha item yapamayan onca oyuncu varken bu kadar acele neye? Zaten farmcilara yönelik bir etkinliğiniz yok. Nasıl GB kassinlar item yapsınlar. Zaten farm atmaktan oyun oynayamıyoruz. Çok erken gelişiyor oyun değişiklikleri. GB yok nasıl item yapacaz.??

• KnightUnityUser1839

KnightUnityUser1839

04-05-2024 22:35

Gerçekten cz haritayı değiştirmeye gerek var mıydı ya , çok kötü hiç knight oynuyor muşum gibi hissetmiyorum , lütfen bu güncellemeden dönün !!!

• KnightUnityUser1839

KnightUnityUser1839

05-05-2024 00:13

Gerçekten cz haritayı değiştirmeye gerek var mıydı ya , çok kötü hiç knight oynuyor muşum gibi hissetmiyorum , lütfen bu güncellemeden dönün !!!

• KnightUnityUser107518

KnightUnityUser107518

07-05-2024 10:30

İtemleri aldığım tarihi hatırlamıyorum 160küsür m para vardı Pus : 01.05.2024 Peri - trina- karivdis- 100x no trade genie - 6bin küsür mana npcde satılanlar 25 26 tane blessed upgrade scroll Diğer yan kağıtların sayısını hatırlamıyorum Old elf belt ve old rol başkada hatırlamıyorum aklıma gelmiyor Karakterim trollde geniede farmdaydı Güncelleme gününden bu güne sorunum çözülmedi ticketime cevap alamıyorum 10 defa peri ve pus mu çekelim ne yapalım

• KnightUnityUser23329

KnightUnityUser23329

24-05-2024 17:52

180 dk bloklandim neden bloklandim o kadar para harcıyoruz bu oy7na vakit geçiriyoruz bumu şimdi bizim hakkımız

Yorum yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız! Giriş Yap